Publikowanie prozy i poezji w internecie - portal poetycko-prozatorski

Każdy twórca poszukuje miejsca, w którym mógłby podzielić się swoją twórczością. W publikowaniu nie chodzi jednak tylko o samo wstawienie swoich wierszy lub opowiadań, ale przede wszystkim ma na celu spotkanie się z czytelnikami i poznaniem ich opinii.

W tym celu powstał portal pisarski Artefakty — portal zarówno poetycki, jak i prozatorski.

Portal od początku skupia ludzi zainteresowanych literaturą i pisarstwem, zarówno tych, którzy aspirują do pisania zawodowo, jak i hobbystów.

Portal jest otwarty dla wszystkich chętnych. Każdy ma możliwość opublikowania swoich prac i uzyskanie opinii użytkowników. Wystarczy założyć konto, a następnie skorzystać z formularza dodania tekstu. Można publikować wszystko – od poezji i dramat po prozę, od fantastyki, kryminały, romanse, powieści historyczne po publicystykę.

Kategorie na portalu są następujące:
    — PROZA, dla których wydzielone są podkategorie: fantastyka, proza obyczajowa
    — PUBLICYTYKA
    — POEZJA
    — INNE dla wszystkich form, które nie pasują do powyższych działów.

Jesteśmy otwarci również na FANFICTION — fikcję fana.

Na portalu funkcjonują również Scholaria — kategorie dla osób zaczynających przygodę z piórem. Nie od razu Rzym zbudowano! Pamiętaj, że nawet złoto ma swoją próbę, więc warto się sprawdzić.

Dbamy o poziom dyskusji i komentarzy. Forum jest moderowane, więc nie znajdziecie tutaj spamu czy uszczypliwości. Dodatkowo jest dostosowane pod publikowanie na nim opowiadań i wierszy. Nasz edytor posiada wszelkie potrzebne formatowanie, takie jak kursywa, pogrubienie, wyjustowanie, a także wcięcia akapitowe. Dzięki temu wrzucanie swojej twórczości jest niezwykle proste i wygodne, a sama publikacja estetyczna.

Dodatkowo na portalu znajdziecie poradniki pisarskie dla początkujących — między innymi o tym, jak poprawnie zapisuje się dialogi w opowiadaniach, spisy podstawowych zasad pisowni i interpunkcji.

Aby przeglądać Artefakty nie trzeba się rejestrować, jednak warto to zrobić, gdyż rejestracja niesie za sobą dodatkowe korzyści. Zajmuje to mniej niż 30 sekund.