Co teraz czytasz?

Dyskusje o książkach, ich autorach i na pokrewne tematy.
Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Co teraz czytasz?

Post#211 » 1 mar 2017, o 22:35

Kończę czytać "Złotą muchę" Chmielewskiej. Zostało kilkanaście stron, ale brakuje mi natchnienia. Zacząłem "Hobbita" oraz "Kwaśne pomarańcze", ale to drugie prawdopodobnie za moment rzucę w kąt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Echolalia
runiczny rapier
runiczny rapier

Co teraz czytasz?

Post#212 » 1 mar 2017, o 22:49

Czytam "Motylka" Puzyńskiej. Jestem bodajże na piątym rozdziale i na razie jest tak sobie... chyba naczytałam się za dużo "ochów" i "achów" na temat tej książki.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Co teraz czytasz?

Post#213 » 5 mar 2017, o 17:33

Harry Potter i Kamień Filozoficzny. No co ja mogę, powiedzcie mi, moi drodzy, co ja mogę? :kuku:
why must the weakest be sacrified?

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Co teraz czytasz?

Post#214 » 5 mar 2017, o 17:50

whatsername pisze:Harry Potter i Kamień Filozoficzny. No co ja mogę, powiedzcie mi, moi drodzy, co ja mogę? :kuku:

Nic nie zrobisz. Ja czytam Więźnia Azkabanu. I chyba naprawdę na starość robię się miękka, bo przy fragmencie coming outu we Wrzeszczącej Chacie moje oczy zachowywały się, jakby cały legion ninja kroił katanami cebulę.
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Co teraz czytasz?

Post#215 » 21 maja 2017, o 08:39

Szarl pisze:
whatsername pisze:Harry Potter i Kamień Filozoficzny. No co ja mogę, powiedzcie mi, moi drodzy, co ja mogę? :kuku:

Nic nie zrobisz. Ja czytam Więźnia Azkabanu.

Cóż... :kuku:
Tak, właśnie tak.
why must the weakest be sacrified?

szczepantrzeszcz
Komentator Miesiąca
Komentator Miesiąca

Co teraz czytasz?

Post#216 » 21 maja 2017, o 10:36

Aż mnie korci, by zejść z drzewa i zapoznać się z owym czarodziejem. Wczoraj przeczytałem (po raz wtóry) "Jedną przegraną bitwę" Mistrza-od-Matriarchatu. Za drugim razem podobała się chyba nawet bardziej niż za pierwszym.

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Co teraz czytasz?

Post#217 » 22 maja 2017, o 09:14

Czwarte podejście do "Traktatu o łuskaniu fasoli" Myśliwskiego. Mam chłopskie korzenie, myślałem, że będzie łatwo, a tu klops.

Wróć do „O literaturze”