Cytaty użytkowników

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Ross_Rabiaka
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Cytaty użytkowników

Post#21 » 28 mar 2016, o 20:35

- do usunięcia post

lespedeza
scyzoryk
scyzoryk

Cytaty użytkowników

Post#22 » 28 mar 2016, o 20:56

Ross_Rabiaka pisze:
ależ żeś się przyssał :) I co ulżyło ego ? <3

Bez urazy, ale to był impuls chwili, spontaniczność uwiecznienia potomnym tej nieocenionej pomocy, jakiej mi udzieliłaś we wskazywaniu odczytelniczych obszarów krytycznych w moim tekście, wymagających w Twoich oczach natychmiastowej interwencji i rewizji. Ten akt dwustronnej symbiozy na linii nieuprzedzony, bezstronny czytelnik - niedomyślny, nie umiejący znaleźć swoich błędów autor .... idealnie wpisuje się w podpis Twojego profilu użytkownika!
Poezja jednoczy, a nie dzieli. I póki ona istnieje ma sens język i rozmowa z drugim człowiekiem" K.K

Bo tak powinno się podchodzić do poezji jak w tym cytacie. Ale z Tobą nie ma takiej opcji. Ba! Wręcz bym nie śmiała przy Twoje WIEDZY! i kategorycznych, nie znoszących sprzeciwu wypowiedziach. Spuść trochę pary i odpuść...naprawdę nie masz co robić, tylko szukać zaczepki ? Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko
ps. powiedz mi skąd tyle złośliwości i pieniactwa w Tobie ? nie szkoda Ci zmarnowanych chwil ?

jasminum
magiczna kosa
magiczna kosa

Cytaty użytkowników

Post#23 » 28 mar 2016, o 20:59

Kto pierwszy zaprzestanie tej bezowocnej wymiany zdań, dostanie ode mnie piękny order uśmiechu. Nie, kochani moi, poważnie - proszę, abyście w tym momencie przestali, a jeśli takiej możliwości nie ma - wyjaśnili swoje sprawy w wiadomościach prywatnych.

lespedeza
scyzoryk
scyzoryk

Cytaty użytkowników

Post#24 » 28 mar 2016, o 21:04

zielarka pisze:Kto pierwszy zaprzestanie tej bezowocnej wymiany zdań, dostanie ode mnie piękny order uśmiechu. Nie, kochani moi, poważnie - proszę, abyście w tym momencie przestali, a jeśli takiej możliwości nie ma - wyjaśnili swoje sprawy w wiadomościach prywatnych.

Masz klasę Zielarko :) Dziękuję. Dla tego orderu od Ciebie, jestem gotowa "zaniewidzieć ":)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Cytaty użytkowników

Post#25 » 16 sty 2017, o 13:27

Odświeżę temat szczepanowym cytatem:

Życie to sekret umierania. Życie polega na balansowaniu między strachem i nadzieją. Na cmentarzach poezji o nadzieję łatwiej.

Przytoczone przez szczepana, ale nie wiem, kto jest autorem:
Czy interesuje cię miejsce, jakie zajmujesz w rankingu siedmiu miliardów zawodników?

Z Gorgiaszowego komentarza:
Bagaż przeszłości staje się tylko coraz cięższym bagażem, lepiej go zostawić, nie odrzucać z hałasem, ale po cichu postawić w jakimś kącie, niech tam sobie stoi, żyje własnym życiem, może czasem trzeba będzie zajrzeć, coś się przyda, ale na co dzień lepiej o nim nie pamiętać. Wykorzystać wszystkie możliwości, które nam jeszcze zostały.

szczepantrzeszcz
Komentator Miesiąca
Komentator Miesiąca

Cytaty użytkowników

Post#26 » 7 cze 2017, o 12:41

Dyskusja przy okazji tematu Balans

witka pisze:Dla mnie edycja tekstu jest już zamknięta.
Jest po wszystkich wyrywnościach.
Czytelnik ma zbójeckie prawo nawet gwałcić.
Moje nie ruszać dupą, bo to by było kurewstwo.

Wróć do „O Artefaktach”