Resuscytacja

Kalejdoskop poezji. Wiersze rymowane, białe, limeryki, poezja śpiewana i inne.
Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#1 » 12 cze 2017, o 13:03

Lekki jak puch
szukał promieni
słońca

światła po drugiej stronie
z nadzieją
że jeszcze coś się pozmienia
głowa zmęczona życiem
szukała cienia

ciało uwięzione z sercem
które wystaje z pustej kieszeni
czy to czas zmartwychwstania
kto teraz zrobi kolejny ruch

spadał w otchłań piekieł
na dno
bezlitosny czas
wciąż mózg pogania

bierze wszystko
i nic w zamian nie daje
czy nadejdzie nowy dzień

za zamkniętymi oczami mrok
silne światło razi
niewidzący wzrok
który tylko śnił obce obrazy i koszmary

wszystko powraca
nadzieja do wiary
a obie ku miłości

choć ktoś policzył
jeden na sto

jeszcze silniejsze światło
z tego świata
wrócił

już dobrze
mamy go
Poeta nie potrzebuje skrzydeł -unosi go natchnienie i pragnienie pisania.

Awatar użytkownika
Grafoman
Pędzipióro

Resuscytacja

Post#2 » 21 cze 2017, o 13:01

Trochę depresyjny wiersz, ale podobał mi się.
Końcówka skojarzyła mi się z SOR'em.
Pozdrawiam,
Graf
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#3 » 23 cze 2017, o 06:54

Bardzo dobre skojarzenie przyjacielu
pozdrowienia

Awatar użytkownika
suzanne
Użytkownik zbanowany

Resuscytacja

Post#4 » 24 cze 2017, o 07:50

Śmierć kliniczna zmienia człowieka. Osobiście znam jeden taki przypadek.
Jakiś czas temu otrzymałam od użytkownika tego portalu wiadomość prywatną następującej treści:
"Masz mnie za jakąś babę mielącą jęzorem?
To ja w tym całym towarzystwie jestem mężczyzną.
Nie sprzedaję informacji dotyczących przyjaciół.
Nikomu. Choćby osobom mi bliskim.
Po prostu, jednak mi zaufaj."

Zaufałam. No bo jak tu nie ufać?

Nie minęło kilka dni, jak osoba ta, użytkownik niniejszego portalu, rozpoczął kampanię mającą na celu zdyskredytowanie mojej skromnej osoby. Mimo że właściwie mnie nie zna.
Otóż moja teoria na ten temat jest taka: wskutek śmierci klinicznej osobie tej mózg przestał prawidłowo funkcjonować. Teraz ma UROJENIA.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Resuscytacja

Post#5 » 24 cze 2017, o 14:14

! Wiadomość z: Camenne
Halmar, nie spodziewałam się twojego powrotu pod nową tożsamością. Nie spodziewałabym się tym bardziej, że przy takiej staranności, by na forum wrócić niepostrzeżenie i by nikt się nie zorientował, umieścisz tu post z innego forum, który tam podpisany jest nickiem Halmar.
Na forum byłaś mile widziana i mogłaś powrócić w każdej chwili, o czym wiedziałaś, bo ci to sama napisałam, więc tym bardziej przykro mi, że postanowiłaś zrobić to w ten sposób, oszukując wszystkich użytkowników. Co do powyższych zarzutów wobec tajemniczego użytkownika się nie odniosę, nie wiem nic na ten temat, i też uważam, że przenoszenie konfliktów z innych forów jest zwyczajnie niewłaściwe. Wykorzystywanie Artefaktów oraz Artefaktowiczów, by się na kimś mścić, budzi we mnie głęboki niesmak. Takie zachowanie jest niesprawiedliwe wobec wszystkich, którzy przychodzą tutaj rozwijać się literacko i porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, a nie po to, by wplątywano ich w cudze spory. Co więcej, używanie multikont jest nieregulaminowe, więc tym bardziej skutkuje banicją.

Ewelina
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Resuscytacja

Post#6 » 24 cze 2017, o 15:22

To się nie trzyma kupy, że to Harmal, ona ma tu swoje konto. Więc po co by rejestrowała się na drugim, i mało, że na drugim się rejestrowała,( żeby jeszcze była sobie jako ktoś, kto ma jakieś niesnaski, ale nie ujawniając kim jest), to jeszcze wklejając tu post z innego forum przyznawała się, wyraźnie, że ona to Harmal...

Coś tu.... nie pasuje.

Dodano po 4 minutach 34 sekundach:
Ps. odpowiedz mi, zbanowałaś Harmal równocześnie z Suzanne, dopiero po tym niby jej poście prawda? Wcześniej nie miała tu bana, prawda? Jeśli tak, to coś tu nie gra.
Aż mnie samą ciekawi ta sytuacja

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
Z krótkiej rozmowy na czacie mogę również wnioskować, że nie bardzo jest to jej styl wypowiadania się.
Uwaga, żadna z moich postaci nie jest mną. Jeśli sądzisz inaczej, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, albo przeczytaj ulotkę.

Awatar użytkownika
Camenne

Resuscytacja

Post#7 » 24 cze 2017, o 16:18

Nie pierwszy raz na forum i pewnie nie ostatni użytkownik po banicji lub z innych powodów nie mogący/nie chcący udzielać się na swoim pierwotnym koncie, powraca pod nowym nickiem, ukrywając swoją tożsamość. Pewne osoby z pewnością znają zagadnienie z autopsji.
Nie pierwszy i też nie ostatni raz ktoś wykorzystuje forum do prywatnych potyczek. Nie raz też te dwa problemy były łączone, jak teraz.
Prawdopodobnie powinnam od razu załączyć rzeczony post opublikowany przez Harmal: http://www.osme-pietro.pl/wszystkie-chw ... 25381.html.

Banicja obowiązuje na osobę, nie konto, dlatego oba konta obowiązuje banicja. Podobnie będzie z kolejnymi, jeżeli się takowe pojawią.

Ewelina
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Resuscytacja

Post#8 » 24 cze 2017, o 16:24

Pardonm, po zweryfikowaniu jednak pewnych miejsc w sieci, o których filozofom się nie śniło i nie chodzi o ósme piętro, mogę powiedzieć tylko tyle, że

przepraszam za wkrzanianie się wam, miałam dobre intencje.
Uwaga, żadna z moich postaci nie jest mną. Jeśli sądzisz inaczej, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą, albo przeczytaj ulotkę.

Awatar użytkownika
Camenne

Resuscytacja

Post#9 » 24 cze 2017, o 18:10

Nic się nie stało, informacja została właśnie po tu zamieszczona, by każdy użytkownik wiedział, w jakich okolicznościach została przyznana kara, a także by wyjaśnić ewentualne wątpliwości ;))

Dodano po 1 godzinie 38 minutach 28 sekundach:
Na zakończenie sprawy, Harmal poprosiła o przekazanie wszystkim paru słów wyjaśnienia - multikonto było według niej jedynym sposobem na otrzymaniem banicji, nie miała na celu oszukiwanie użytkowników. Ocenę tego tłumaczenia pozostawiam wszystkim Artefaktowiczom.

Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#10 » 14 lip 2017, o 13:31

Tylko dlaczego ta cała sprawa Harmal
rozgrywa się pod moim wierszem ?

Wróć do „Poezja”